- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Bořetice
Aktuální počasí Bořetice
Aktuální počasí přímo pro město Bořetice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
14°C
pocitově 11°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
