- Počasí
- Kyrgyzstán
- Jalal-Abad
- Bor-Dëbe
Aktuální počasí Bor-Dëbe
Aktuální počasí přímo pro město Bor-Dëbe. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 10°C |
