- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Bonsall
Aktuální počasí Bonsall
Aktuální počasí přímo pro město Bonsall. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (06:30)
11°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
