- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Bone Gap
Aktuální počasí Bone Gap
Aktuální počasí přímo pro město Bone Gap. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Povodňové ohrožení
Platí od 24. 5. (07:00) do 29. 5. (03:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
