- Počasí
- Rusko
- Volgograd Oblast
- Bol’shevik
Aktuální počasí Bol’shevik
Aktuální počasí přímo pro město Bol’shevik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 17°C |
