- Počasí
- Česko
- Moravskoslezský kraj
- Bolatice
Aktuální počasí Bolatice
Aktuální počasí přímo pro město Bolatice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
