- Počasí
- Maďarsko
- Bács-Kiskun
- Bojár
Aktuální počasí Bojár
Aktuální počasí přímo pro město Bojár. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 28. 5. (01:00)
29°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
