Aktuální počasí Böhmfeld
Aktuální počasí přímo pro město Böhmfeld. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí do 27. 4. (08:00)
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 11 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
