- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Bobenheim-Roxheim
Aktuální počasí Bobenheim-Roxheim
Aktuální počasí přímo pro město Bobenheim-Roxheim. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 34 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
