- Počasí
- Česko
- Jihomoravský kraj
- Blížkovice
Aktuální počasí Blížkovice
Aktuální počasí přímo pro město Blížkovice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
