- Počasí
- Austrálie
- Severní teritorium
- Binjari
Aktuální počasí Binjari
Aktuální počasí přímo pro město Binjari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 26°C |
