- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Billom
Aktuální počasí Billom
Aktuální počasí přímo pro město Billom. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 1°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
