- Počasí
- Norsko
- Troms og Finnmark
- Bierdnat
Aktuální počasí Bierdnat
Aktuální počasí přímo pro město Bierdnat. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
1°C
pocitově -6°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 992 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 6°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | -2°C |
