Aktuální počasí Bich’vinta
Aktuální počasí přímo pro město Bich’vinta. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 9°C |
