Aktuální počasí Bezouce
Aktuální počasí přímo pro město Bezouce. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 6°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
