- Počasí
- Spojené státy americké
- Massachusetts
- Beverly Cove
Aktuální počasí Beverly Cove
Aktuální počasí přímo pro město Beverly Cove. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 11°C |
