Aktuální počasí Berzo Inferiore
Aktuální počasí přímo pro město Berzo Inferiore. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 31. 5. (13:00) do 31. 5. (20:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
