Aktuální počasí Benahadux
Aktuální počasí přímo pro město Benahadux. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 15. 5. (07:00) do 15. 5. (21:00)
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 21°C |
