- Počasí
- Turecko
- Çanakkalská provincie
- Behram
Aktuální počasí Behram
Aktuální počasí přímo pro město Behram. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 12°C |
