- Počasí
- Turecko
- Çanakkalská provincie
- Behram
Aktuální počasí Behram
Aktuální počasí přímo pro město Behram. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 12°C |
