- Počasí
- Polsko
- Slezské vojvodství
- Będzin
Aktuální počasí Będzin
Aktuální počasí přímo pro město Będzin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 30. 5. (20:00)
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 72 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
