- Počasí
- Ukrajina
- Transcarpathia
- Bedevlya
Aktuální počasí Bedevlya
Aktuální počasí přímo pro město Bedevlya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 26. 4. (09:00) do 26. 4. (21:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
