- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Bazouges-la-Pérouse
Aktuální počasí Bazouges-la-Pérouse
Aktuální počasí přímo pro město Bazouges-la-Pérouse. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 29. 4. (00:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 69 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 11°C |
