Aktuální počasí Bayo
Aktuální počasí přímo pro město Bayo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 22. 5. (14:00) do 22. 5. (20:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
