- Počasí
- Turecko
- Muşská provincie
- Başkent
Aktuální počasí Başkent
Aktuální počasí přímo pro město Başkent. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
