- Počasí
- Irák
- Salah ad Din
- Bāsh Tappah
Aktuální počasí Bāsh Tappah
Aktuální počasí přímo pro město Bāsh Tappah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
