- Počasí
- Írán
- West Azerbaijan
- Bārūn
Aktuální počasí Bārūn
Aktuální počasí přímo pro město Bārūn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 9°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
