- Počasí
- Spojené státy americké
- Nebraska
- Bartlett
Aktuální počasí Bartlett
Aktuální počasí přímo pro město Bartlett. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 13. 5. (13:00) do 14. 5. (01:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
