- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Bann
Aktuální počasí Bann
Aktuální počasí přímo pro město Bann. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 7°C |
