- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangxi
- Banbitun
Aktuální počasí Banbitun
Aktuální počasí přímo pro město Banbitun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 36°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 26°C |
