- Počasí
- Thajsko
- Ubon Ratchathani
- Ban Yang
Aktuální počasí Ban Yang
Aktuální počasí přímo pro město Ban Yang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
