- Počasí
- Bulharsko
- Sofijská oblast
- Bahalin
Aktuální počasí Bahalin
Aktuální počasí přímo pro město Bahalin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (00:00)
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
