- Počasí
- Chorvatsko
- Virovitičk-Podravska
- Bačevac
Aktuální počasí Bačevac
Aktuální počasí přímo pro město Bačevac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
