- Počasí
- Maroko
- Marrakesh-Safi
- As-Sawíra
Aktuální počasí As-Sawíra
Aktuální počasí přímo pro město As-Sawíra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 17°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
