- Počasí
- Afghánistán
- Nangarhar
- Ashkhār Ghar
Aktuální počasí Ashkhār Ghar
Aktuální počasí přímo pro město Ashkhār Ghar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-4°C
pocitově -8°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 10°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | -3°C |
