- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Ashgrove
Aktuální počasí Ashgrove
Aktuální počasí přímo pro město Ashgrove. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
