- Počasí
- Turecko
- Diyarbakır
- Arzuoğlu
Aktuální počasí Arzuoğlu
Aktuální počasí přímo pro město Arzuoğlu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 6°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
