Aktuální počasí Arjās
Aktuální počasí přímo pro město Arjās. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
