Aktuální počasí Arbatax
Aktuální počasí přímo pro město Arbatax. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 31. 3. (02:00) do 1. 4. (00:00)
13°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 29 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 13°C |
