Aktuální počasí ‘Arad
Aktuální počasí přímo pro město ‘Arad. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 27°C |
