Aktuální počasí Ar Rīshah
Aktuální počasí přímo pro město Ar Rīshah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
