Aktuální počasí Apidiá
Aktuální počasí přímo pro město Apidiá. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 2. 4. (15:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 2. 4. (15:00)
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 995 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
