- Počasí
- Nepál
- Province 5
- Ā̃pdhārā
Aktuální počasí Ā̃pdhārā
Aktuální počasí přímo pro město Ā̃pdhārā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
