- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Anröchte
Aktuální počasí Anröchte
Aktuální počasí přímo pro město Anröchte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 8°C |
