- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Anröchte
Aktuální počasí Anröchte
Aktuální počasí přímo pro město Anröchte. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Náledí
Platí do 30. 3. (10:00)
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (06:00)
4°C
pocitově -2°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
