- Počasí
- Polsko
- Lublinské vojvodství
- Annobór
Aktuální počasí Annobór
Aktuální počasí přímo pro město Annobór. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 15°C |
