- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- An-gol
Aktuální počasí An-gol
Aktuální počasí přímo pro město An-gol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 19°C |
