Aktuální počasí Andol
Aktuální počasí přímo pro město Andol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 31°C |
