Aktuální počasí Althegnenberg
Aktuální počasí přímo pro město Althegnenberg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí do 30. 3. (12:00)
Námraza
Platí do 30. 3. (07:00)
Náledí
Platí do 30. 3. (08:00)
2°C
pocitově -4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
