- Počasí
- Německo
- Mecklenburg-Vorpommern
- Alt Kätwin
Aktuální počasí Alt Kätwin
Aktuální počasí přímo pro město Alt Kätwin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
